Doučovaní němčiny

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Doučovaní němčiny sponzorované inzeráty

Doučovaní němčiny doporučujeme

Doučovaní němčiny výpis inzerátů

Doučování - NJ

Nabízím doučování Německého jazyka, již 10 let praxe v daném oboru, pedagogické vzdělání a zkušenosti s učením 15 let. Zkušenost s SŠ,VŠ, dospělé a ve firmách, sportovci.

Cena v KČ: 250,Praha

 

Doučování Německého jazyka

Nabízím doučování Německého jazyka - mám 10 let praxi pedagogickou, zároveň zkušenost s doučováním a vedením dospělých, studentů SŠ, VŠ, i ZŠ, zároveň i přípravě do SRN.Doučování v podvečerních hodinách.Cena 250 Kč/45 min.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Výuka/doučování němčiny

Foto inzerátu Výuka/doučování němčiny

Doučím němčinu až do úrovně B2. Mám mezinárodní Goethe certifikát a velmi dobré zkušenosti s výukou většinou přes SKYPE.Neváhejte a ozvěte se!

Cena v KČ: 200,Brno

Inzerát již není platný.

 

Doučování němčiny

Foto inzerátu Doučování němčiny

Doučím němčinu přes skype až do úrovně B2. Mám mezinárodní Goethe certifikát a také zkušenosti s výukou. Není problém doučovat žáky základních a středních škol.

Brno

Inzerát již není platný.

 

Doučování NĚMČINY

Foto inzerátu Doučování NĚMČINY

Připadá ti němčina strašná a nesrozumitelná? Slovíčka příliš dlouhá na zapamatování? Gramatika nedává smysl? Obtížně skládáš dohromady i jednoduché věty?

Cena v KČ: 120,Olomouc

Inzerát již není platný.

 

Kurzy němčiny přes Skype

Jazykové centrum LITERA nabízí kurzy Skype němčiny. Chcete se domluvit německy, ale nemáte čas docházet do agentury? Učte se z pohodlí domova, či kanceláře kdykoliv během dne. Nejste si jisti, jestli je výuka po internetu pro vás to pravé? Vyzkoušejte si první hodinu ZDARMA a zjistíte, že lekce probíhají stejně, jako by byl lektor fyzicky přítomný. Díky videokameře m...

Cena v KČ: 180,Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Nabízím doučování NĚMECKÉHO jazyka pro děti ZŠ nebo studenty SŠ.

Foto inzerátu Nabízím doučování NĚMECKÉHO jazyka  pro děti ZŠ nebo studenty SŠ.

Připravím žáky k přijímacím zkouškám, maturitě či opravným zkouškám.Konverzaci v němčině,dle přání i jednotlivé části gramatiky, specifičtěji zaměřená maturitní témata. Od úplných základů až po konverzaci.Cena jen 120kč /hod. Pouze Pardubice.Stálá platnost.728 017 621 Ivona S.

Cena v KČ: 120,Pardubice

Inzerát již není platný.

 

Doučování a překlady levně

Jsem VŠ - obor nizozemská filologie-německá filologie. Nabízím překlady z (popř.do) němčiny a nizozemštiny. Dále nabízím výuku (popř. doučování) němčiny, nizozemštiny a angličtiny. Zkušenosti s překládáním a výukou jazyků již mám.

Vsetín

Inzerát již není platný.

 

Kolik jazyků umíš...

Nabízím výuku angličtiny, němčiny, nizozemštiny a češtiny. Dále překlady do (popř.) z němčiny a nizozemštiny tel. číslo: 605979032

Vsetín

Inzerát již není platný.

 

Výuka a doučování němčiny

Nabízím individuální výuku a doučování německého jazyka.Mohu dojíždět na území Prahy kamkoli.Děkuji předem za nabídky.Kontaktujte mě prosím na emailu.

Praha

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →