Studium doučování

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Studium doučování sponzorované inzeráty

Studium doučování doporučujeme

Studium doučování výpis inzerátů

KURZ TAROTU BRNO

Foto inzerátu KURZ TAROTU BRNO

Kurzy tarotu v Brně. Naučte se věštit!tel. 606 438 155 Nabízím Vám velmi kvalitní výuku tarotu v Brně. Žádné korespondenční kurzy či hromadná výuka! Individuální kurz pro každého, kdo má o tarot zájem. Co všechno získáte:- srozumitelná a podrobná výuka- zdarma písemné materiály ke každé lekci- od první hodiny si sami zkoušíte věštit- spoust...

Cena v KČ: 10 000,Brno

 

Garant kosmetika, manikúra, pedikúra, Permanentní make-up

Foto inzerátu Garant kosmetika, manikúra, pedikúra, Permanentní make-up

Poskytnu garanci, potvrdím praxi Kosmetické služby, řasy, manikúra/modeláž nehtů, pedikúra Permanentní make-up, rychle a solidní jednání. Aktivní praxe 29 let, vybavení studia na klíč. fb: Ell Visage Cosmetics. Veškeré info jen na tel.: 739 122 081

Celá Česká republika

 

Doučování Německého jazyka

Nabízím doučování Německého jazyka - mám 10 let praxi pedagogickou, zároveň zkušenost s doučováním a vedením dospělých, studentů SŠ, VŠ, i ZŠ, zároveň i přípravě do SRN.Doučování v podvečerních hodinách.Cena 250 Kč/45 min.

Praha

 

Nabízím doučování Německého jazyka

Nabízím doučování Německého jazyka u lektora v podvečerních hodinách. Cena za 45 min 250 Kč. Zkušenost 10 let pedagogická praxe. Zkušenost s lektorováním u dospělých, studentů SŠ,VŠ, a sportovců.

Praha

 

Doučování na reparát

Foto inzerátu Doučování na reparát

Nabízíme rychlé nalezení klasického soukromého doučování v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, ČB, HK a Pardubicích. Máme k dispozici stovky kvalitních lektorů na nejrůznější předměty. Doučujeme na reparáty, k opravné maturitě, ale i soustavně během roku, a to děti i dospělé.

Cena v KČ: 150,Celá Česká republika

 

Doučování na míru - Praha, Brno, Olomouc, Ostrava

Škola Populo je jediná škola v ČR, která nabízí komplexní doučování všech předmětů základních a středních škol na profesionální úrovni. Nepodceňujte přípravu a navštivte nás ještě dnes! Zavolejte nám na telefon ☎ 777 05 02 05 ☎, nebo nám napište na info@skolapopulo.cz a budete mile překvapeni.

Celá Česká republika

 

Kurzy Řasy Praha

Foto inzerátu Kurzy Řasy Praha

Kurzy Řasy Praha

Praha

 

Akreditované rekvalifikační kurzy Praha

Foto inzerátu Akreditované rekvalifikační kurzy Praha

Akreditované rekvalifikační kurzy Praha

Praha

 

kurz autocad - Špecializované školenie AutoCADu 3D - Optimalizácia hrubej stavby objektu z tehál po

Špecializované školenie AutoCADu 3D - Optimalizácia hrubej stavby objektu z tehál porotherm Školenie je vhodné pre projektantov stavieb, ktorý používajú pre stavbu objektov tehly porotherm a celý systém prvkov porotherm. Optimálne vyhotovený projekt ušetrí stavebníkovi množstvo času a pe

Cena v KČ: 250,Všechny oblasti

Inzerát již není platný.

 

Výuka ruštiny s rodilým mluvčím. Překlady, tlumočení.

Výuka RUŠTINY s rodilým mluvčím. Pro veřejnost a firmy, individuální a skupinová, různé úrovně jazykových znalostí, efektivní kombinace teorie a praxe, tematické zaměření konverzačních hodin dle požadavku zákazníka.

Jihomoravský kraj

 
Strana 1  další →