Doučovaní francouzštiny

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Doučovaní francouzštiny sponzorované inzeráty

Doučovaní francouzštiny doporučujeme

Doučovaní francouzštiny výpis inzerátů

Výuka francouzského jazyka

Foto inzerátu Výuka francouzského jazyka

Nabízím výuku a doučování francouzského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Připravuji na maturitu, státní zkoušky a mezinárodní zkoušky DELF. Výuka probíhá individuálně dle možností každého klienta.Mám 16 let praxe ve výuce jednotlivců i skupin všech pokročilostí, dále tlumočnictví a překladatelství. Pobyt ve Francii - 3 roky.Kuřim a okolí.Cena: Doh...

Brno-venkov

Inzerát již není platný.

 

Francouzský jazyk

Dobrý den, studuji francouzský jazyk na Ostravské univerzitě v Ostravě, mám zkušenosti s výukou studentů na jazykové úrovni výuky SŠ.

Cena v KČ: 150,Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Doucovani Francouzskeho jazyka

Doucim zacatecnika ci mirne pokrocile ucinnou a zabavnou formou francouzsky jazyk. Studium ve Francii, Universita v Avignonu- jeden rok. Diplomy DELF (A2, B1, B2), universitni diplom a maturita v Cr.V Praze,Melnik a okoliCena dohodou

Praha

Inzerát již není platný.

 

Nabízím DOUČOVÁNÍ

Nabízím doučování : Francouzského jazyka, češtiny, informatiky, Chemie.. Všechno na úrovni základní školy. Cena: min. 70Kč/45min.

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

Nejlepší doučování francouzštiny v Brně

Foto inzerátu Nejlepší doučování francouzštiny v Brně

Zkušená pedagožka francouzštiny s úspěšnou víceletou praxí (ve Francii) nabízí výuku francouzského jazyka pro všechny úrovně pokročilosti všech věkových kategorií. Přání a potřeby zakazníka jsou na prvním místě - možnost dojíždět, studentské a skupinové slevy, časová flexibilita i velká trpělivost a přátelský přístup:)

Jihomoravský kraj

Inzerát již není platný.