Inzerce psů nabídka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Všechy plemena

Inzerce psů nabídka sponzorované inzeráty

Inzerce psů nabídka doporučujeme

Inzerce psů nabídka výpis inzerátů

Koupě štěňátka Westíka

Koupím štěňátko westíka i bez PP,velmi nutné,je to pro mè rodiče.Děkuji všem

Všechny oblasti

 

Rhodéský ridgeback s PP

Foto inzerátu Rhodéský ridgeback s PP

Rhodéský ridgeback - CHS Silesian Harta přijímá rezervace na štěňata z vrhu E. Otec: Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin, matka: Brooke Silesian Harta. Oba velmi úspěšní na výstavách, mnohonásobní šampioni, zdravotní testy. Předpoklad excelentního exteriéru pro výstavy a chov, přátelských a milých povah. Odchována v rodinném domě s celodenní péčí, jsou správn...

Opava

 

Čivava pejsek s PP

Foto inzerátu Čivava pejsek s PP

Čivava. CHS Fortunaterose nabízí k prodeji krásného dlouhosrstého pejska v barvě smetanové. Velké předpoklady pro výstavy a chov. Krásný tvar hlavičky, výrazný stop , zuby 6/6 včetně 4 špičáků, varlátka sestouplá, rovný hřbet, ocasek nesen středem. Do nového domova si odveze krmení pro začátek, očkovací průkaz a kupní smlouvou. Průkaz původu bude zaslán po vys...

Cena v KČ: 28 000,Kladno

 

S PP žíh. boxer, Ch.S. Impressia-Box

Foto inzerátu S PP žíh. boxer, Ch.S. Impressia-Box

Německý boxer. Chovatelská stan. Impressia-Box nab. štěň. boxerů s PP, již k odběru,po druhé vakcinaci, několikrát odčervené, čipované, europas, zápis ČKS - rodokmen, seriozní zájemci na tel.

Břeclav

 

Rezervace Tibetské dogy s PP

Foto inzerátu Rezervace Tibetské dogy s PP

Tibetská doga. Přijímáme rezervaci na štěnata TD s PP. Oba rodiče možnost vidět.Odběr štěněte unor-březen. Po dohodě předsmlouva nutná.

Litoměřice

 

Slovenský kopov

Foto inzerátu Slovenský kopov

Slovenský kopov - chov. stanice z Lauřina dvora zadá tři psy a jednu fenku. Oba rodiče aktivně lovecky vedeni. Jsou již k odběru. Matka Fabi z Judavinklu , otec Delko z Kory.

Plzeň-jih

 

Americký stafordský terier

Foto inzerátu Americký stafordský terier

Americký stafordský terier - pejsky a fenky,očkované, odčervené, čipované, samostatné. Jsou černobílé, mají modrý gen po otci. Milují lidi, vhodné na výcvik. Prosím jen volat. Rodiče ukážu. 10.000 Kč.

Cena v KČ: 10 000,Hradec Králové

 

Požádejte o urgentní půjčky zdarma

Nabízím Nabízím vám jedinou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 60 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost této půjčky lze stanovit na 240 měsíců s možností předčasného splacení za každou cenu a bez navýšení. Půjčku si vezmete v plné výši a své prostředky zaplatíte do 24 hodin. Pokud si chcete...

Cena v KČ: 60 000 000,Celá Česká republika

 

Kishu

Foto inzerátu Kishu

Nabízím štěňátko vzácného plemene Kishu, chlapeček s PP barva sezamová. Odběr v říjnu 2020. Oba rodiče jsou import z Japonska.

Cena v KČ: 40 000,Praha-východ

 

Rhodéský ridgeback štěňátka

Foto inzerátu Rhodéský ridgeback štěňátka

Rhodeský ridgeback. Nabízíme štěňátka rhodéského ridgebacka s PP z naší CHS z Tikovického vršku, narozena dne 23. 7. 2020, k odběru koncem září. Chovaná doma s přístupem na zahradu. Štěňátka budou očkovaná, odčervená a očipovaná, kupní smlouva samozřejmostí.

Brno-venkov

 
Strana 1  další →