Inzerce psů

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Všechy plemena

Inzerce psů sponzorované inzeráty

Inzerce psů doporučujeme

Inzerce psů výpis inzerátů

York teriér (fena) s PP k prodeji

Foto inzerátu York teriér (fena) s PP k prodeji

York teriér - mini fenka s PP, věk 1 rok, váha 1.500g, nekastrovaná. Nejlepší pro rodinu s dětmi protože má příliš mnoho energie. 25.000 Kč.

Cena v KČ: 25 000,Praha

 

Nabízím čistokrevné něm. ohaře bez PP

Foto inzerátu Nabízím čistokrevné něm. ohaře bez PP

Německý krátkosrstý ohař - nabízím štěňata německých krátkosrstých ohařů bez PP - 2 fenky a 8 pejsků, po rodičích s průkazem původu. Narozena 18. 9. 2020, k odběru budou okolo 20. 11. 2020 . Vybavena budou očkovacím průkazem, budou 3 x odčervená, 1 x očkovaná a budou všechna čipováná. Cena: 5.000 Kč.

Cena v KČ: 5 000,Tábor

 

Rhodésky ridgeback

Foto inzerátu Rhodésky ridgeback

Rhodéský ridgeback - chov. st. Arte Cassari z Bratislavy ponúka k rezervácii šteniatka ridgebackov s PP po vynikajúcich rodičoch. O: BIS, BISS Multišampión Maanhaar Primo Creatus Fateful Benjamin matka Mutichampión Bells Joy Arte Cassari. Obaja rodičia HD, ED, OCD, LTV, SA negatívny. Čistý na dedičné ochorenia.

Slovensko

 

Přijmeme záznam na štěňata KO

Foto inzerátu Přijmeme záznam na štěňata KO

Německý krátkosrstý ohař. Chovná stanice Z Otěšína přijímá záznam na štěňata německého krátkosrstého ohaře s PP, po lovecky vedených rodičích, s předpokladem vynikajícího exteriéru a upotřebitelnosti. Vhodná do myslivosti a loveckou praxi. Spojení proběhlo 1.9.2020 - 3.9.2020 mezi Columbem od Jizerského splavu X Besi z Otěšína. Narození štěňat očekáváme z...

Cena v KČ: 10 000,Klatovy

 

King Charles španěl s PP

Foto inzerátu King Charles španěl  s PP

King Charles španěl - nabízím pejsky v barevné variantě blenheim s průkazem původu ze zdravotně prověřených linií. Štěňata jsou čipována, očkována a pravidelně odčervovaná. K odběru koncem října. Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí. Pouze vážným zájemcům a do dobrých rukou. Nejedná se plemeno Kavalír king charles spaniel. Na SMS a e-maily typu cen...

Litoměřice

 

Štěňata border kolie

Foto inzerátu Štěňata border kolie

Černá a bílá štěňata border kolie na prodej. Máma a táta jsou v areálu. Štěňata budou očkována a vychovávána červy. kontaktujte nás přímo pro více informací

Cena v KČ: 5 000,Celá Česká republika

 

Bichon vlys štěňata

Foto inzerátu Bichon vlys štěňata

Krásná štěňata bichonových vlysů na prodej. Moje roztomilá Dolly měla 7 štěňat, 5 dívek, 2 kluky.Tyto nadýchané zábavné balíčky budou od nynějška k dispozici.Siréna je bišonový vlys pro mé dcery, který je tak úžasný zábavný pes a skvělý s ostatními psy a dětmi. kontaktujte nás přímo pro více informací a obrázků

Cena v KČ: 4 000,Celá Česká republika

 

Štěňata zlatého retrívra

Foto inzerátu Štěňata zlatého retrívra

Náš nádherný rodinný mazlíček Rose porodil krásný vrh 9 zlatých retrívrů. Je to milá starostlivá matka a vychovala je tak dobře. Otec Rusty je tak krásný chlapec, krásné přírody, byl místním koněm i tváří posledního vrhu růží. Měl jsem čerstvé zprávy z posledního vrhu Rose.

Cena v KČ: 5 000,Celá Česká republika

 

Maltská štěňata

Foto inzerátu Maltská štěňata

Je nám 12 týdnů a postupně jsme připraveni žít v nových milujících rodinách. Máme dobré dokumenty a jsme považováni za úžasná, živá stvoření, která hledají lásku. Jsou tu chlapci a dívky. Jsme očkováni.

Cena v KČ: 5 000,Celá Česká republika

 

anglický buldok

Foto inzerátu anglický buldok

Jsou plně očkováni, několikrát odčervení,obdrželi čip a jsou držiteli evropského pasu.Veterinární lékař úplně zkontroloval a prohlásil, že je zdravý.

Cena v KČ: 4 000,Celá Česká republika

 
Strana 1  další →