Britská kočka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Britská kočka sponzorované inzeráty

Britská kočka doporučujeme

Britská kočka výpis inzerátů

Britská koťata s PP

Foto inzerátu Britská koťata s PP

Britská kočka. Chovatelská stanice Silver Velvet nabízí britská koťata s průkazem původu z kvalitního testovaného chovu v barvách modrá, lila, černá a čokoládová. Koťátka jsou vhodná do chovu i jako luxusní mazlíček. Přijeďte se podívat, určitě si vyberete. Více o nás na našem webu, odkaz zašleme meilem.

Jindřichův Hradec

Inzerát již není platný.

 

Britský zlaty kocourek činčila

Foto inzerátu Britský zlaty kocourek činčila

CBritská kočka. HS Berengia nabízí k rezervaci brítského kocourka Orage Ocean ve vzácné zlaté barvě, narozeného 9. 08. 2020. Kotě je velmi krásné, mazlivé, chytré, jemné a inteligentní. Bude očkován podle věku, odčerven, očipován, má EU pass a je naučen na kočičí WC. Kotě je po krásných, úspešných a výstavních importovaných rodičich. Možnost odběru kolem 15...

Cena v KČ: 15 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Britský zlatý kocourek

Foto inzerátu Britský zlatý kocourek

Britská kočka. CHS Berengia nabízí k rezervaci brítského kocourka Olliver ve zlaté barvě, narozeného 9. 09. 2020. Kotě je velmi krasné, tlusté, jemné a dobře vychované. Bude očkován podle věku, odčerven, očipován, má EU pass a je naučen na kočičí WC. Kotě je po krásných, úspešných a výstavních importovaých rodičich. Kocourek je mazlivý a teši se na nový domov...

Cena v KČ: 13 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Britská koťátka colorpoint bez PP

Foto inzerátu Britská koťátka colorpoint bez PP

Britská krátkosrstá kočka - roztomilé modrooké kočičí holky, barva colorpoint, zdravé, 3x odčervené, 2x naočkované. Zvyklé na krmivo (granulky) zn. Brit, jako pochoutku dostanou občas kapsičku nebo vařené masíčko. Koťátka jsou zvyklá chodit na kočičí WC a jsou zvyklá na pejsky a děti. Rodiče je možno oba vidět. 5.000 Kč.

Cena v KČ: 5 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Britská koťátka s PP

Foto inzerátu Britská koťátka s PP

Britská kočka. Hledáme nové milující domovy pro britské holčičky s PP.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Britská koťata s PP

Foto inzerátu Britská koťata s PP

Britská kočka - britské kocourky s PP. Jsou k odběru koncem srpna, budou naočkovaní, odčervení, naučeni na škrabadlo a WC, zvyklí na děti.

Mladá Boleslav

Inzerát již není platný.

 

Britská koťata hnědý mramor

Foto inzerátu Britská koťata hnědý mramor

Britská kočka - k rezervaci britská whiskas kotata 6.000 Kč nebo černý mramor 5.500 Kč. Kotátka budou řádně odčervena, naučena na kočičí wc, vyrůstají na kvalitní stravě, zvyklá i na granule. K odběru na konci července. Osobní návštěva vítána. Vice fotek pošlu na WhatsApp. 7.000 Kč.

Cena v KČ: 7 000,Chomutov

Inzerát již není platný.

 

Britská kočka - kotata

Foto inzerátu Britská kočka - kotata

Britská kočka - CHS Berengia nabízí k rezervaci britského kocourka a kočičku ve vzácné barvě stříbrny point s krásnýma modrýma očima, narozené 25.03.2020. Možnost odběru začátkem června v Praze nebo na Moravě (okres Hodonin). Kot'ata budou mít EU passy, očipováný, odčervený a naučeny na kočičí WC. Kot'atka po výstavních úspešných rodičích, jsou velmi...

Cena v KČ: 13 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Britská kočička

Dobrý den , poptávám britskou kočičku. Cena do 5000 kč. Kavková, Pelhřimov

Cena v KČ: 4 000,Jihlava

Inzerát již není platný.

 

Britské červené mramorované koťátko s PP

Foto inzerátu Britské červené mramorované koťátko s PP

Britská kočka. Volná kočička - Jane Salix alba, BSH d 22 - britská červená mramorovaná s PP Máme volné koťátko, narozené 15. 11. 2019. Jane je mazlivá, zvídavá, nádherně vybarvená, naučená na kočičí toaletu a škrabadlo. Je z testovaného chovu, oba rodiče mají titul šampion. K odběru bude začátkem února, kdy bude již 2x očkovaná a 3x odčervená.

Cena v KČ: 10 000,Praha

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →