Inzerce Královéhradecký kraj inzeráty

Okresy: Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Inzerce Královéhradecký kraj inzeráty sponzorované inzeráty

Inzerce Královéhradecký kraj inzeráty doporučujeme

Inzerce Královéhradecký kraj inzeráty výpis inzerátů

Ochranné pracovní brýle sportovního designu

Foto inzerátu Ochranné pracovní brýle sportovního designu

Nabízíme ochranné brýle uvex sportstyle. Extrémně lehké brýle, které sedí perfektně na každém obličeji a splňují nejvyšší požadavky na funkčnost a bezpečnost. Díky patentované povrchové úpravě se navíc nemlží a nabízí ochranu UV 400.

Královéhradecký kraj

 

Mobilní klimatizace Gree Purity

Foto inzerátu Mobilní klimatizace Gree Purity

Nová mobilní klimatizace Gree PURITY SÉRIE, chladící výkon 2,1 kW, energetická třída A, tiché provedení, hlučnost – 48 dB. Zvládne ochladit až 320 m3 za hodinu, vhodné pro místnosti 11-16 m2 . Vše nové v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 . Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace. Super cena.

Cena v KČ: 8 830,Královéhradecký kraj

 

Krbová kamna Innsbruck

Foto inzerátu Krbová kamna Innsbruck

Úplně nová krbová kamna Panadero Innsbruck s plnou zárukou. Kamna mají trojitý systém spalování a rozsah výkonu 4,8-10,4 kW. Rozměry kamen jsou výška/šíře/hloubka 990/500/445mm. Panoramatický pohled na oheň. Vysoká kvalita a nízká cena. V nabídce na krbovakamnaeshop.cz. V případě zájmu prosím o telefonický kontakt na telefon 732 260 036. Po dohodě doprava zdarma.

Cena v KČ: 44 900,Královéhradecký kraj

 

Komín kompletní stavebnice dílů

Foto inzerátu Komín kompletní stavebnice dílů

Prodám sestavu komínových dílů na kompletní stavbu 7m komínu. Třívrstvý komín s jedinečným systémem celoobvodového odvětrání, nejpřesnější a nejlépe tepelně izolační tvárnicí v ČR. Průměr komínu je 200mm a nadstřešní část je v provedení PRO červená. Možno stavět i svépomocí. V nabídce na www.kominlevne.cz.  V případě zájmu mi volejte na telefonní...

Cena v KČ: 21 480,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace Aux Freedom na topení i chlazení

Foto inzerátu Klimatizace Aux Freedom na topení i chlazení

Prodám originál zabalenou klimatizaci 1+1 od firmy AUX s vnější i vnitřní jednotkou. Výkon vnitřní jednotky je 2,6kW.  Klimatizace je úplně nová, originál zabalená a v plné záruce. Vhodné také domu, kanceláře nebo menší prodejny. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezu a namotuju. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace. Super cena.

Cena v KČ: 15 600,Královéhradecký kraj

 

Plynový gril Mexico BBQ Premium line

Foto inzerátu Plynový gril Mexico BBQ Premium line

Kompaktní plynový gril se 7 hořáky. Odkládací police na každé straně. Designové provedení. Nový, nepoužitý, v plné záruce. Veškeré další parametry najdete na www.naradinazahradu.cz  V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené telefonní číslo.

Cena v KČ: 15 990,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace do bytu AUX J-Smart

Foto inzerátu Klimatizace do bytu AUX J-Smart

Nabízím úplnou sestavu 1+1 klimatizaci od firmy AUX s vnější i vnitřní jednotkou. Výkon vnitřní jednotky je 3,5kW.  Klimatizace je úplně nová, originál zabalená a v plné záruce. Vhodné také domu, kanceláře nebo menší prodejny. Po dohodě na telefonním čísle 774321900 i přivezeme a namontujeme s certifikací. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace. Supe...

Cena v KČ: 17 900,Královéhradecký kraj

 

lyricalieky

Foto inzerátu lyricalieky

Predam lieky,sms (+420296180937)Datum vypršení platnosti: cerven 2025Adipex retard 15mgHypnogen 10mgtramal/tralgitneurol 1mgrivotril100 tbl/baleniOriginální balení.E-mail ... (lyricalieky@gmail.c om)text(+420296180937)

Cena v KČ: 40,Královéhradecký kraj

 

Slunečník na zahradu o průměru 3m

Foto inzerátu Slunečník na zahradu o průměru 3m

Krásný zahradní slunečník se závažím. Béžová barva a průměr je 3m v roztaženém stavu.Výška slunečníku je 240cm. V nabídce na zahradnidrevenynabytek.cz. V případě zájmu mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.

Cena v KČ: 2 990,Královéhradecký kraj

 

Domek na nářadí zelený

Foto inzerátu Domek na nářadí zelený

Domek na zahradu vhodný na nařádí a stroje. Domek je v zelené barvě. Dvoje posuvné dveře. Více detailů např. na naradinazahradu.cz .  Rozměry domku jsou 184 x 119 x 184 cmIdeální pro celoroční uskladnění zahradního nářadí, nábytku, motorek, sekaček, křovinořezů. Domek je ještě nerozbalený, úplně nový.  V případě zájmu o koupi volejte prosím na uvedené tel...

Cena v KČ: 6 650,Královéhradecký kraj

 
Strana 1  další →