Královéhradecký kraj Bazar oblečení

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Královéhradecký kraj Bazar oblečení sponzorované inzeráty

Královéhradecký kraj Bazar oblečení doporučujeme

Královéhradecký kraj Bazar oblečení výpis inzerátů

Kvalitní pracovní rukavice

Foto inzerátu Kvalitní pracovní rukavice

Nejdůležitější je výběr správných rukavic, které maximálně ochrání pracovníka při konkrétní pracovní činnosti. V naší nabídce najdete široký sortiment ochranných pracovních rukavic značky uvex. S výběrem rukavic pro konkrétní pracoviště pomohou naši proškolení pracovníci.

Královéhradecký kraj

 

Nabízíme pracovní brýle chránící před různými riziky

Foto inzerátu Nabízíme pracovní brýle chránící před různými riziky

Nabízíme nové inovativní ochranné pracovní brýle uvex i-guard dokonale chránící před téměř všemi riziky v pracovní oblasti způsobenými kapalinami, prachem i odlétajícími částicemi. V naší nabídce jsou i ostatní OOPP značky uvex.

Královéhradecký kraj

 

OOPP, které maximálně chrání

Foto inzerátu OOPP, které maximálně chrání

Seznamte se s ochrannými pracovními pomůckami značky uvex a vyberte si produkty, které dokonale chrání a zároveň zajišťují maximální komfort při jejich užívání. V naší nabídce je kompletní sortiment OOPP značky uvex, který zajistí ochranu pracovníků od hlavy až k patě. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem pomůcek ideálních pro vaše pracoviště.

Královéhradecký kraj

 

Nabízíme respirátory všech tříd ochrany

Foto inzerátu Nabízíme respirátory všech tříd ochrany

V naší nabídce je kompletní sortiment vysoce účinných a pohodlných filtračních polomasek uvex silv-Air na ochranu dýchacích orgánů ve všech třídách ochrany FFP1, FFP2 a FFP3.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Pracovní oděvy zcela kompostovatelné

Foto inzerátu Pracovní oděvy zcela kompostovatelné

Součástí naší kompletní nabídky osobních ochranných pracovních prostředků jsou i pracovní oděvy, které jsou zcela rozložitelné a lze je kompostovat. Pracovní oděvy uvex suXXeed greencycle planet se v kompostu bezezbytku rozloží za zhruba 400 dní.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochrana zraku nejen před sluncem

Foto inzerátu Ochrana zraku nejen před sluncem

Nabízíme ochranné pracovní brýle uvex pheos cx2 zajišťující optimální ochranu očí v každé situaci. Brýle mají povrchovou úpravu uvex supravision excellence: uvnitř extrémně odolné proti zamlžení, vně extrémně odolné proti poškrábání a chemikáliím. Brýle perfektně sedí na každém obličeji, mají moderní sportovní tvar a nabízí spolehlivou ochranu UV-400.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Respirátory na ochranu dýchacích cest

Foto inzerátu Respirátory na ochranu dýchacích cest

Nabízíme kvalitní respirátory a polomasky na ochranu dýchacích cest značky uvex pro každé pracoviště. Mezi přednosti produktů značky uvex patří vysoká kvalita, optimální tvar pro maximální pohodlí při nošení a bezpečné usazení.

Rychnov nad Kněžnou

Inzerát již není platný.

 

Ochranné brýle pro svářeče

Foto inzerátu Ochranné brýle pro svářeče

Nabízíme ochranné svářečské brýle s různými stupni ochrany. Ochranné svářečské brýle uvex poskytují maximální ochranu zraku, jsou pohodlné a při práci neomezují. Kontaktujte nás. S výběrem nejvhodnějších svářečských ochranných brýlí vám poradíme.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochranné pracovní pomůcky pro každé pracoviště

Foto inzerátu Ochranné pracovní pomůcky pro každé pracoviště

Nabízíme kompletní sortiment OOPP značky uvex, které zajišťují ochranu pracovníků od hlavy až k patě. Kontaktujte nás, pomůžeme vám s výběrem pomůcek ideálních pro vaši práci. OOPP uvex dokonale chrání a zároveň zajišťují maximální komfort při jejich užívání.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochráníme váš zrak

Foto inzerátu Ochráníme váš zrak

Zrak patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Nepodceňujte ochranu zraku a chraňte své oči vhodnými brýlemi. V naší široké nabídce brýlí značky uvex naleznete kvalitní ochranné brýle pro každé pracoviště. Kontaktujte nás nebo si prohlédněte náš web.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →