Byty na prodej poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Byty na prodej poptávka sponzorované inzeráty

Byty na prodej poptávka doporučujeme

Byty na prodej poptávka výpis inzerátů

Koupím byt

Cenu respektuji dle stavu nemovitosti. Nemám problém odkoupit bytovou jednotku zatíženou exekucí, insolvencí, věcným břemenem, byt s nájemci, odkoupený byt není problém prodávajícímu zpětně pronajmout za tržní nájemné. Volejte nebo piště sms.

Náchod

Inzerát již není platný.

 

Koupím byt v praze nebo v hostivicích

Foto inzerátu Koupím byt v praze  nebo v hostivicích

Koupím byt v osobním vlastnictví 1+1 a větší, ne v přízemí! Pouze v těchto lokalitách: Praha-Řepy, Zličín, Sobín, Bílá hora,Petřiny, Vypich, Ruzyně, Břevnov popř. v Hostivicích u Prahy, pouze tyto a žádné jiné lokality! Čím větší, tím lepší... Volat prosím jen s konkrétní nabídkou. Cenou kolem 4.000.000 Kč, dle velikosti a stavu, nejlépe bez rekonstrukce.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Prodej bytu 2+kk, 43m2

Nabízím k prodeji byt 2+kk, 43m2 + 4m sklep. Byt v původním stavu, nová plastová okna, stoupačky. Nový výtah a zateplení baráku. Byt se nachází v atraktivní lokalitě Praha 5 - Stodůlky. Velké parkoviště před domem, veškerá občanská vybavenost v blízké vzdálenosti, metro Luka 5 min. Fotky zašlu na vyžádání.

Cena v KČ: 3 650 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Rychlé vyplacení exekucí či dražby!

Foto inzerátu Rychlé vyplacení exekucí či dražby!

Hrozí Vám exekuce či dražba nemovitosti?Vlastníte?• byt v osobním vlastnictví,• rodinný dům,• stavební pozemky,• rekreační objekty,• družstevní byt.Byla Vám na nemovitost nařízena exekuce či již dražba?Vyplatíme Vaše exekuce, dluhy, závazky a pohledávky na Vaší nemovitosti.Zastavíme exekuci či dražbu nemovitosti. Nechceme žádné poplat...

Cena v KČ: 1,Všechny oblasti

Inzerát již není platný.

 

Byt 2+1 Olomouc

Hledáme byt 2+1 ke koupi nebo k pronájmu v Olomouci

Olomouc

Inzerát již není platný.

 

Hledáme ke koupi byt

Hezký den. Hledáme ke koupi byt 2kk, ideálně před rekonstrukcí. Děkujeme za zavolání nebo email.

Cena v KČ: 2 000 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Koupím byt 2+1, Olomouc

Koupím byt 2+1 nebo 2+kk v Olomouci, nejlépe s balkónem, není podmínkou, lokalita nerozhoduje, bez realitek, děkuji za nabídky.

Olomouc

Inzerát již není platný.

 

Koupím 2+kk, P4-Modřany

Přímý zájemce (nejsem RK) má zájem o koupi bytu v osobním vlastnictví, 2+kk nebo 2+1, případně 3+kk v Modřanech, Praha 4. Min. 3. patro nebo výše, s výtahem. Pouze pěkný byt po rekonstrukci. Nabídněte, prosím. Email: levskeho3207@gmail.com , tel. 602 211 010

Praha

Inzerát již není platný.

 

hledám ke koupi byt

Mladý pár hledá ke koupi byt 2+1 případně i 3+1 v Hranicích či blízkém okolí. Nejlépe zděný. Nabídněte prosím, spěchá!!!!!!!

Cena v KČ: 1 000 000,Olomoucký kraj

Inzerát již není platný.

 

Poptávka prodej bytu - koupím byt v Praze

Koupím byt v Praze.Požadavky:Velikost 3+kk nebo 3+1.Byt musí být do 5 minut v pěším dosahu metra, kdekoliv v Praze.Vlastnictví pouze osobní, ne od cizinců.Byt se nesmí nacházet v prvním nebo posledním podlaží panelového domu.Zašlete na e-mail Vaší nabídku spolu s popisem bytu, včetně fotografií.Nabízím:Cena 2 200 000 Kč.Přímý zájemce, solidní jedn...

Cena v KČ: 2 200 000,Praha

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →