Nebytové prostory, obchodní prostory, kanceláře, sklady, prodejny

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Nebytové prostory, obchodní prostory, kanceláře, sklady, prodejny sponzorované inzeráty

Nebytové prostory, obchodní prostory, kanceláře, sklady, prodejny doporučujeme

Nebytové prostory, obchodní prostory, kanceláře, sklady, prodejny výpis inzerátů

Pronájem Baru 120m2, Vlašim Lidická

Foto inzerátu Pronájem Baru 120m2, Vlašim Lidická

Nabízím k pronájmu bar na Ulici Lidická 1637 ''Nevada'', 120m2, délka nájmu je na 5 let. Cena nájmu je 20.000 Kč měsíčně. Bar není zatížený žádnou investicí od pivovaru. Kauce je stanovena na 40.000 Kč tzv. 2x výše nájmu. Bar se nachází na frekventované silnici ve středu Vlašimi. Bar je plně vybaven, zavřen od Listpadu 2019.

Cena v KČ: 20 000,Benešov

 

Koupím garáž v Žatci v Podměstí

Koupím garáž v Žatci v Podměstí. Kromě lokality Na popelišti (u Kauflandu). Pouze v os. vlastnictví.

Louny

 

Pronájem skladu a sklad se službami

Foto inzerátu Pronájem skladu a sklad se službami

Nabízíme pronájem skladových prostorů v logistickém areálu v Plzni na Valše. Areál má výbornou dopravní dostupnost, nachází se na okraji Plzně v blízkosti dálnice D5 a Borských Polí. Výborná dostupnost i pro TIR.Aktuálně k dispozici: Dlouhodobé/krátkodobé skladování. Expressdock - vyložte u nás a pokračujte v jízdě, my naskladníme nebo doručíme za vás. Distri...

Plzeň

 

Montované plechové garáže - Celá ČR

Foto inzerátu Montované plechové garáže - Celá ČR

Plechové garáže - přímý výrobce.Cena již od 8700 Kč.V akci garáž 300x500cm - 12.600 Kč, montáž zdarma, po celé České republice! Kompletní nabídka zde: http://www.bomstal.eu Prodáváme i skladové montované haly.

Cena v KČ: 8 700,Celá Česká republika

 

Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž

Foto inzerátu Plechové garáže v AKCI - v ceně doprava a montáž

Plechové garáže - výrobce.Ceny od 8700 Kč.Akce - garáže 300x500cm - 12 600 Kč, montáž je bezplatná, po celé České republice! Aktuální nabídku najdete na webu http://www.bomstal.eu Zhotovujeme také skladové montované haly.

Cena v KČ: 8 700,Celá Česká republika

 

Místo pro El. Rikšu 'Párek v rohlíku'

Foto inzerátu Místo pro El. Rikšu 'Párek  v  rohlíku'

Hledám místo 2m x 1m nejlépe ve vchodu či vjezdu do Činžovního domu, na dohled zastávek MHD či Metra, na tržišti, zahradě u chodci frekventovaných míst apod.

Praha

 

Nevyužitá klubovna

Zájmovým skupinám dětí, mládeže i dospělých nabízíme nevyužitou kapacitu naší klubovny v Praze 4 - Nusle. Klubovna s kapacitou cca 14 osob. V objektu je voda, WC, sprcha, malá kuchyňka (vařič, drobné nádobí, umyvadlo, rychlovarná konvice, mikrovlnka). Možnost využít i jako školící prostor ke konání vzdělávacích kurzů, seminářů a školení. Příspěvek na provo...

Praha

 

Nebytové prostory k Pronájmu

Nebytové prostory bývalé vinotéky k pronájmu v Přerově na Kosmákové ulici, celková výměra nebytového prostoru 100 m2, -vhodné k provozování obchodu, restaurace služeb, kanceláře...V případě zájmu volejte 605174980.

Přerov

 

Pronájem kanceláře v Praze

Hledáte levný kancelářský prostor? Naše nabídka je určena zejména pro nenáročné zájemce. Jedná se o 1 místnost v Praze 4 - Nusle. Plocha 16 m2 + příslušenství. Topení plynové WAW. V objektu je internet, voda, WC, sprcha, kuchyňka (malý vařič, drobné nádobí, umyvadlo a rychlovarná konvice). Nájemné od 3800 Kč/měs.

Cena v KČ: 3 800,Praha

 

Nabídka úvěrů na konci roku

Bonjour monsieur et madame. Change-by-Money-to-R isk-to-Risk-to-Buy-t o-Risk-Fund-to-Busin ess-Change-to-Risk-t o-Risk-to-Risk-to-Ch ange-to-Risk-to-Chan ge-to-Risk-to-Change-to-Buy, vous équiper et vous proposer une nouvelle maison. Des particuliers d'Italie, d'Irlande, de Suisse, du Canada, de Belgique, de France, ont accordé des prêts de 1 700 000 € dans le monde entier depuis 2000...

Cena v KČ: 60 000 000,Praha

 
Strana 1  další →