Inzerce zvířat poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Inzerce zvířat poptávka sponzorované inzeráty

Inzerce zvířat poptávka doporučujeme

Inzerce zvířat poptávka výpis inzerátů

Sháním štěňátko jakékoliv rasy

Dobrý den, sháním štěňátko jakékoliv rasy, tak věřím, že ten správný psík se ke mně dostane:-) Děkuji. P. S. Ozvěte se prosím na mail, případně napište SMS, děkuji. Budu Vám vděčná za jakoukoliv nabídku.

Ústí nad Labem

Inzerát již není platný.

 

hľadáte pôžičku

Dobrý deň, každý, dúfam, že môžem splniť niektoré požiadavky tu, hľadáte pôžičku, osobné alebo podnikateľský úver, morthgageloan. nič viac starať, pretože sme tu stretnúť vás potrebuje okay.we rozdávať loan 2% úrokovú sadzbu a tiež pohodlné úverové podmienky a condition.contact svoju spoločnosť dnes v (carrinbrown@blumail.org).očakávame kontaktovať.

Cena v KČ: 424 355,Brno

Inzerát již není platný.

 

Marmoset Opice Na Prodej,

Foto inzerátu Marmoset Opice Na Prodej,

Rozkošný Miminka Marmoset Opice Na Prodej, oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na(ZdenekHantek@seznam.cz)

Cena v KČ: 3 000,Praha

Inzerát již není platný.

 

Samec a Samice Kapucíni Opice Na Prodej

Foto inzerátu Samec a Samice Kapucíni Opice Na Prodej

Rozkošný miminka kapucíni opice na prodej Oni je veterinári kontrolují, dobre socializovaná a prátelský ke všem ostatním domácí mazlícky a deti, Pro více informací a fotografie kontaktu nebo e-mailem na (KatkaDimitrov@seznam.cz)

Cena v KČ: 4 000,Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Koupím německého,belgického ovčáka

Koupím německého, belgického ovčáka, od 9 měs. nebojácné povahy s výrazným zájmem o aportování. Kvalitu ocením, korektní jednání podmínkou. Info na tel. 00420777626356 Jan Žoček

Praha

Inzerát již není platný.

 

poptavka

Po 12 l nam uhynula fenka jorksirka hledam podobnou do 3 kg muze byt i starsi 5 leta najde se hodny clovek co by ji mohl darovat memu synovy moc mu chybi mazlik snad budeme mit stesti a nekdo se najde moc dekuj ji jsem z jirkova

Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Naléhavé - pomoc kočkám

Prosím kohokoliv, kdo by byl ochoten pomoci krmivem deseti opuštěným kočičkám, které se octly na ulici a poslat jim kočičí konzervy. Dotyčnému moc děkuji. Darina Georgievová, ČSA 1935, 73801 Frýdek-Místek

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

KDO DARUJE

Foto inzerátu KDO DARUJE

kdo DARUJE většího papouška-kakadu - žako -velká milovnice papoušků ,bude se mít u mě jak v bavlnce -jen zdravý,mladý,může být i malinký, umím je dobře odchovat a krmit-letitá zkušenost.Přišla jsem většinou o vše a co by mě jedině udělalo radost mít nějakého mazlíka.Děkuji.Pište na email : mojeinzerce22@seznam.cz

Plzeňský kraj

Inzerát již není platný.

 

Naléhavá pomoc kočičkám

Naléhavě prosím kohokoliv, kdo by mohl pomoci deseti opuštěným kočičkám, které se ocitly na ulici a je nutné pro ně sehnat krmivo, především kočičí konzervy. Kdo může zaslat, prosím ozvěte se. Děkuji.

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

Krásné Bengálsko Koťata

Foto inzerátu Krásné Bengálsko Koťata

Tyto koťata 2 měsíce starý, zdravý a očkovaná. Dáváme jim, aby rodiny, které se o ně postarat. Všimněte si, že nejsme jejich prodej nebo dávat jim, aby chovatelům.

Jihomoravský kraj

Inzerát již není platný.