Kadeřnictví

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Kadeřnictví sponzorované inzeráty

Kadeřnictví doporučujeme

Kadeřnictví výpis inzerátů

Vždy špičkový účes

Foto inzerátu Vždy špičkový účes

- Oživte svoje vlasy novým SESTŘIHEM- Udělejte si radost novou BARVOU či MELÍREM - Svěřte své vlasy do rukou profesionální kadeřnice - K R I S T Ý N Y - - volejte 731 47 20 20 -- Nabízím nadstandardní kadeřnický servis s individuální péči v centru Hradce Králové- Kadeřnictví - na Poliklinice 2 - levé křídlo -( bezbariérový přístup ) Bratří Štefanů 8...

Cena v KČ: 420,Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

nejlevnější prodlužování vlasů

Foto inzerátu nejlevnější prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů v Praze a okolí již od 30 korun za pramen. Uvedená cena zahrnuje materiál, práci i případné cesty po Praze. Neváhejte, do Vánoc máme poslední volné termíny. Možnost vystavení dárkového poukazu.

Cena v KČ: 30,Praha

Inzerát již není platný.

 

Kadeřnice do domu

Nabízím profesionální kadeřnice služby,kreté zahrnují modní i klasické střihy(jak dámské tak i pánské),barvení,melír (přes čepku i alobal),foukaná,společenské účesy atd.Výhodou je jednak zaručení nízké ceny,kreté provádím dohodou předem a nemusíte nikde docházet do salonu!:)

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Prodej kadeřnictví v Brně

Prodám zařízené malé kadeřnictví ve středu města Brna, umístěné ve 2. poschodí budovy, s nízkým nájmem. Vybavení - 3 kadeřnická křesla, mycí box, zázemí pro zákazníky, recepce, příruční místnost.

Cena v KČ: 150 000,Brno-venkov

Inzerát již není platný.

 

KADEŘNICTVÍ BRNO

Foto inzerátu KADEŘNICTVÍ BRNO

KADEŘNICTVÍ BRNO

Jihomoravský kraj

Inzerát již není platný.

 

Profesionální kadeřnice do domu

Foto inzerátu Profesionální kadeřnice do domu

Již šestým rokem pracuji v tomto oboru. Nabízím služby kadeřnice do domu. Při páté návštěvě sleva 50%. Při každé desáté navštěvě sleva 50%. Nabízím stříhání, barvení, melírování, vícebarevný melír, trvalé ondulace. V případě jakéhokoliv dotazu mě prosím kontaktujte. Příznivé ceny. Dojedu za Vámi po celé Praze.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Hledám kadeřnici na ŽL - BRNO

Hledám k sobě do studia s více službami (kosmetika, modeláž nehtů) spolehlivou a šikovnou kolegyňku kadeřnici na ŽL na protisměnu. Měsíční nájemné 4 500 Kč.

Jihomoravský kraj

Inzerát již není platný.

 

Chcete krásné dlouhé vlasy za 5 minut?

Foto inzerátu Chcete krásné dlouhé vlasy za 5 minut?

Chcete-li krásné dlouhé vlasy za 5 minut – prodlužte si je s CLIP IN! Revoluční metoda v domácím prodlužování vlasů. CLIP IN jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů REMY. V případě potřeby je můžete tepelně i chemicky upravovat. Dlouhé vlasy uvítáte především při tvorbě nejrůznějších účesů (společenské, svatební i jednoduché na běžné nošení). Clip in si ...

Cena v KČ: 1 290,Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

prodlužování vlasů

Foto inzerátu prodlužování vlasů

Nabízím prodloužení vlasů v délkách od 30cm-65cm.Materiál syntetika,podobný pravému vlasu,jen má výhody jako jsou regenerace,lehkost,b ohatost,stálobarevnost,rovnání,vlnění,kudrnatění dle libosti.Tenhle materiál je vhodný i pro jemné vlasy.Nezatěžuje!Konce se neulamují třením,tudíž vydrží dlouhé déle.Na stránkách akce,koukněte..

Bruntál

Inzerát již není platný.

 

Prodlužování vlasů, paruky, tupé, keratin, příčesky

V salonech magDAlena nabízíme prodlužování vlasů, pravý brazilský keratin pro regeneraci vlasů a stíhání horkými nůžkami. Vyrábíme paruky, tupé a příčesky, které urychlí Vaši každodenní úpravu vizáže. Prodloužení vlasů nabízíme dvěmi metodami – klasickým prodlužováním, nebo melírováním.

Praha

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →