Pracovní oděvy montérky

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Pracovní oděvy montérky sponzorované inzeráty

Pracovní oděvy montérky doporučujeme

Pracovní oděvy montérky výpis inzerátů

Bezešvé funkční spodní prádlo uvex

Funkční bezešvé spodní prádlo modelové řady uvex suXXeed přináší maximální komfort pro uživatele při práci i ve volném čase a sportu. V létě chladí, v zimě hřeje, reguluje vlhkost, rychle schne, neutralizuje zápach a neomezuje při jakémkoliv pohybu. Toto prádlo je vhodné pro každého a pro všechny druhy činností.

Královéhradecký kraj

 

Extrémně pohodlné rukavice proti proříznutí

Foto inzerátu Extrémně pohodlné rukavice proti proříznutí

Nabízíme udržitelné rukavice uvex Bamboo TwinFlex® D xg, jejichž vnitřní část je tvořena bambusovými vlákny a svrchní část se skládá z ocelových vláken, polyamidu odolném proti oděru a vláken HPPE, jež chrání rukavice proti dalšímu trhání. Tato kombinace zaručuje optimální mechanickou ochranu proti proříznutí stupeň D. Pohodlí a práce bez omezení – to jsou...

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Reflexní vesty s vlastním světlem

Foto inzerátu Reflexní vesty s vlastním světlem

Nabízíme reflexní vesty používající jasné reflexní pásky a inovativní systém vedení světla vyvinutého společně s firmou OSRAM®, který umožňuje svítit vestám vlastním světlem. Reflexní vesty uvex protection active flash poskytují aktivní výstražnou ochranu, což je klíčové při práci ve špatných světelných podmínkách.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Nabízíme kvalitní OOPP značky uvex

Foto inzerátu Nabízíme kvalitní OOPP značky uvex

Nabízíme kvalitní ochranné osobní pracovní pomůcky značky uvex pro všechna odvětví průmyslu. Poradíme s výběrem nejvhodnějších OOPP pro vaše zaměstnance. Kontaktujte nás.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochranné rukavice proti pořezání

Foto inzerátu Ochranné rukavice proti pořezání

Nabízíme ochranné rukavice uvex phynomic C5. Jedná se o rukavice s ochranou proti prořezu úrovně C s vysokou citlivostí úchopu v suchých a mírně vlhkých oblastech. Rukavice jsou obzvláště lehké a flexibilní. Vybírat můžete z celé škály velikostí.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Aktivní chrániče sluchu s funkcí Bluetooth

Foto inzerátu Aktivní chrániče sluchu s funkcí Bluetooth

Nabízíme kvalitní mušlové chrániče sluchu uvex aXess one, které umožňují vnímání okolních zvuků a připojením telefonu či radiostanice. Tím je zajištěna komunikace s okolím a možnost vnímat varovné signály bez nutnosti odkládat chrániče sluchu.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Rukavice pro stavební dělníky

Foto inzerátu Rukavice pro stavební dělníky

Nabízíme kvalitní rukavice pro pracovníky na stavbách. Vyzkoušejte rukavice HexArmor® Rig Lizard® Fluid 7102, které maximálně chrání ruce pracovníků na stavbách před zraněními způsobenými údery, skřípnutím i pořezáním.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochranné pracovní brýle sportovního designu

Foto inzerátu Ochranné pracovní brýle sportovního designu

Nabízíme ochranné brýle uvex sportstyle. Extrémně lehké brýle, které sedí perfektně na každém obličeji a splňují nejvyšší požadavky na funkčnost a bezpečnost. Díky patentované povrchové úpravě se navíc nemlží a nabízí ochranu UV 400.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ochranné rukavice HexArmor®

Foto inzerátu Ochranné rukavice HexArmor®

Pouze kvalitní a správně vybrané rukavice pro dané pracoviště dostatečně chrání uživatele. Nabízíme široký sortiment prvotřídních pracovních rukavic značky HexArmor®. Naše rukavice uspokojí uživatele na každém pracovišti. S výběrem rukavic odborně poradíme. Kontaktujte nás.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Reklama levněji

Foto inzerátu Reklama levněji

Ušetříme vám peníze - sestavíme vám marketingový plán a pomůžeme s jeho realizací. Odborně sestavený marketingový plán, jeho dodržování a vyhodnocování jednotlivých kampaní šetří peníze a přináší zisky. Kontaktujte nás.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →