Hudební bazar poptávka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Hudební bazar poptávka sponzorované inzeráty

Hudební bazar poptávka doporučujeme

Hudební bazar poptávka výpis inzerátů

Hledame

Čauky hledame k sobě zpěvaka - ku (+ kytara varhany).vek nerozhoduje i začatečnik.Dačice Jemnice a okoli.Ne profi hrajeme pro radost.

Vysočinský kraj

Inzerát již není platný.

 

Muzikant do country

Do brněnské country kapely hrající klasické i moderní country hledáme muzikanty. Nejlépe sólovou –elektrickou kytaru, ideálně s kombinací s nějakým jiným nástrojem(mandolína, steelkytara…) Případně houslistu.Hrajeme převážně country zábavy a různé soukromé akce.

Jihomoravský kraj

Inzerát již není platný.

 

lopezperez667

Pôžičková ponuka peňazí medzi jednotlivcami

Chrudim

Inzerát již není platný.

 

Hledá se BASÁK - Brno

Ahoj,jsme začínající power metalová kapela z Brna. Makáme již na vlastní tvorbě ale k dokonalosti nám chybí basák. Věkový průměr je 20 let ale jako muzikanti máme již zkusenosti z minulych kapel (odehráno desítky koncenrtů) pokud máš zájem, neváhej se ozvat a přijít se podívat na zkoušku! Tel 608 583 143Emal drumian@seznam.cz

Brno

Inzerát již není platný.

 

Alexy Band Stefan & Marina Živá hudba

Foto inzerátu Alexy Band Stefan & Marina Živá hudba

Profesionálna hudobná produkcia.Hľadáme umeleckú a eventovú agentúru http://www.stefanalexy.info Telefon: 421917389991

Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Kytara hledá kapelu Ostrava-Opava

Zdravím, je mi 19...hledám kapelu, zkušenosti s kapelou už mám a to i s koncertováním a se studiem....Líbí sem mi hodně žánrů od Punk Rocku po Metalcore takže se nebráním ničemu..Pouze vlastní tvorbu..

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

Kapela TANGO hledá KYTARISTU / ZPĚVÁKA - Ostrava

Foto inzerátu Kapela TANGO hledá KYTARISTU / ZPĚVÁKA - Ostrava

Pohodová ostravská kapela TANGO (plesy, firemní akce, svatby) hledá zpívajícího kytaristu nebo zpěváka s kytarou. Doprovodná hra na kytaru, popř. i sólová, zpěv. Požadujeme příjemné vystupování, spolehlivost a flexibilitu. Hrajeme všehochuť, spíše ty lepší kousky, cca 3x do měsíce.Tel.: 604 858 020, Email: info@kapela-tango.cz

Moravskoslezský kraj

Inzerát již není platný.

 

andreas

Foto inzerátu andreas

Požičiavanie peňazí zo špeciálnych ponúk.halóSom najmä dôstojník, vzhľadom na to, že hospodárska krízaPrúd, úprimne a úprimne pomôcť všetkým ľuďom na celom svete, ktorí potrebujú peniaze, tak som sa rozhodol, aby sa pôžičky každej osobe, ktorá má finančné ťažkosti. Zatváranie dverí pred vami. Neviem, ako situáciu zlepšiť. Ponúkame bez záväzku preč...

Slovensko

Inzerát již není platný.

 

Hledám kapelu

Ahoj jsem zpěvačka z Prostějova, ale nemám problém s dojížděním do Olomouce. 5 let se věnuji sólovému zpěvu a 8 let kytaře v ZUŽ. Pokud máte zájem o spolupráci se mnou dejte mi vědět. Zdravím Klára :))

Olomoucký kraj

Inzerát již není platný.

 

zpěvačka

Hledám zpěvačku do dua na příležitostné hraní: Svatby, lázně, zábavy, oslavy, apod. Je mi 36 let, mám zkušenosti, zpívám a hraji na několik hudebních nástrojů. Město Dvůr Králové, Hořice, Trutnov nebo okolí. Hra na nástroj nebo praxe vítána.

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →