Elektro bazar

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Elektro bazar sponzorované inzeráty

Elektro bazar doporučujeme

Elektro bazar výpis inzerátů

Klimatizace do bytu Airwell HDLA 5,2kW

Foto inzerátu Klimatizace do bytu Airwell HDLA 5,2kW

Nabízím klimatizaci Airwell s vnější i vnitřní jednotkou. Vhodná na chlazení i topení. Ideální do bytu, chalupu nebo do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 5,2kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace.cz. Výhodná cena.

Cena v KČ: 27 100,Královéhradecký kraj

 

Ritalin 10mg, Extazi, Kodeine syrup 473ml, Pervitin, MDMA,

Jsme profesionální dodavatelé následujících produktu.

Celá Česká republika

 

Nástěnná klimatizace 1+1 AUX J-Smart 3,5kW

Foto inzerátu Nástěnná klimatizace 1+1 AUX J-Smart 3,5kW

Nabízím nástěnnou klimatizaci v sestavě s jednou vnitřní a jednou vnější jednotkou. Ideální do bytu, paneláku nebo kanceláře. Výkon vnitřní jednotky je 3,5kW. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme s certifikátem. Plná záruka. Parametry k vidění na e-klimasplit. Výhodná cena.

Cena v KČ: 17 908,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace 1+1 Samsung AR35

Foto inzerátu Klimatizace 1+1 Samsung AR35

Nová klimatizace Samsung s vnější i vnitřní jednotkou. Vhodná na chlazení v létě i topení v zimě. Ideální do bytu, chalupu nebo do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 2,6kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace.cz. Výhodná cena.

Cena v KČ: 33 000,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace do bytu Airwell HDLA

Foto inzerátu Klimatizace do bytu Airwell HDLA

Nabízím klimatizaci Airwell s vnější i vnitřní jednotkou. Vhodná na chlazení i topení. Ideální do bytu, chalupu nebo do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 3,5kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace.cz. Super cena.

Cena v KČ: 17 000,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace do bytu Samsung AR35

Foto inzerátu Klimatizace do bytu Samsung AR35

Zcela nová sestava klimatizace Samsung s vnější i vnitřní jednotkou. Vhodná na chlazení v létě i topení v zimě. Ideální do bytu, chalupu nebo do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 2,6kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na e-klimasplit.cz. Super cena.

Cena v KČ: 18 300,Královéhradecký kraj

 

Klimatizace do bytu Airwell HDLA

Foto inzerátu Klimatizace do bytu Airwell HDLA

Nabízím klimatizaci Airwell s vnější i vnitřní jednotkou. Vhodná na chlazení i topení. Ideální do bytu, chalupu nebo do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 2,7kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na eklimasplit.cz. Super cena.

Cena v KČ: 16 456,Královéhradecký kraj

 

Úplná sestava klimatizace Aux J-Smart 1+1

Foto inzerátu Úplná sestava klimatizace Aux J-Smart 1+1

Prodám ještě zabalenou  klimatizace od firmy AUX s vnější i vnitřní jednotkou. Výkon vnitřní jednotky je 3,5kW.  Klimatizace je úplně nová, originál zabalená a v plné záruce. Vhodné také domů, kanceláře nebo menší prodejny. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme s certifikátem. Plná záruka. Parametry k vidění na shop-klimatizace. Supe...

Cena v KČ: 17 908,Královéhradecký kraj

 

Sestava klimatizace Samsung AR35 na topení i chlazení

Foto inzerátu Sestava klimatizace Samsung AR35 na topení i chlazení

Úplná sestava klimatizace Samsung s vnější i vnitřní jednotkou. Optimální volba na chlazení v létě, ale i levné topení v zimě. Vodné do kanceláře, firemních prostor, bytu, na chalupu nebo i do chaty. Výkon vnitřní jednotky je 2,6kW.  Klimatizace je v plné záruce. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezeme a namontujeme. Plná záruka. Parametry k vidění na ...

Cena v KČ: 18 300,Královéhradecký kraj

 

Klima na topení i chlazení Aux J-Smart 2,7kW

Foto inzerátu Klima na topení i chlazení Aux J-Smart 2,7kW

Nabízím originál zabalenou  klimatizaci od firmy AUX s vnější i vnitřní jednotkou. Výkon vnitřní jednotky je 2,7kW.  Klimatizace je úplně nová, originál zabalená a v plné záruce. Vhodné také domu, kanceláře nebo menší prodejny. Po dohodě na telefonním čísle 775123900 i přivezu a namotuju. Plná záruka. Parametry k vidění na e-klimasplit.cz. Super cena.

Cena v KČ: 17 908,Královéhradecký kraj

 
Strana 1  další →