Prodej RD

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemkem v obci Velká Bystřice.
Fakticky se však jedná se o dva samostatné domy které je možno využít jako dvougenerační bydlení. První z nich je koncový rodinný dům v řadové zástavbě, který má v přízemí prostornou garáž vhodnou minimálně pro dvě auta, vstup do obytné části, která je tvořena dvěma samostatnými pokoji, průchozí částí, v níž byla umístěna kuchyně s jídelnou, spižírna, skladovací místnost, koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře je jeden pokoj a vstup na rozlehlou terasu (možnost rozšíření střech nad garáž), a dále prostorná půda vhodná např. na vybudování dalších pokojů či místností, a tedy navýšení podlahové plochy.

Ze vstupní části se vychází na dvorek, z něhož je vstup do hospodářských přístaveb, ale především dále po chodníku a schůdkách do druhého (novějšího) domu, v němž jsou dva pokoje, kuchyně, koupelna s vanou a WC.

Z prostorné garáže je pak vstup do další hospodářské přístavby, která byla využívána jako technická místnost (kotelna) a sklad paliva. Ze všech těchto prostor je výstup na dvorek.

Za domem je příjemná a tichá zahrada s ovocnými stromy a nevyužívanou studnou, kdy zahradu je možné využít pro umístění bazénu, pergoly či chov drobného zvířectva.

Rozloha zastavěné plochy a nádvoří je cca 418 m2 a zahrady cca 565 m2.

V nemovitosti je vhodné provést rekonstrukci. Vzhledem k celkovému prostoru a dispozičnímu uspořádání je možné celý objekt využít jako vícegenerační bydlení, event. bydlení s možností adekvátního podnikání (v ubytovacích službách s ohledem na blízkou možnost lyžování, či v jiném oboru s ohledem na množství prostor výrobního či skladovacího charakteru – konkrétní zaměření je třeba ověřit na obci a stavebním úřadu).

Celá nemovitost má značný potenciál s možností klidného a příjemného bydlení v blízkosti Olomouce. Městys Velká Bystřice má veškeré občanské vybavení a velmi dobrou dopravní dostupnost autem, vlakem i autobusem

Cena v KČ: 4 990 000, Olomoucký kraj