Ostrava Studium doučování

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Ostrava Studium doučování sponzorované inzeráty

Ostrava Studium doučování doporučujeme

Ostrava Studium doučování výpis inzerátů

doučování matematiky

Nabízím doučování matematiky pro děti ZŠ nebo studenty SŠ v rozsahu gymnázia. Jsem absolventkou gymnázia Pavla Tigrida v Porubě, mám státní i profilovou maturitu z matematiky a v současné době studuji matematiku na OU. Doučování mně baví a matematika je předmět, kterému se ráda věnuji.

Cena v KČ: 150,Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Doučování matematiky

Jsem studentka učitelství matematiky na Ostravské univerzitě a nabízím doučování matematiky pro žáky ZŠ a SŠ. Možná dlouhodobá spolupráce i nárazové konzultace.

Cena v KČ: 150,Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Francouzský jazyk

Dobrý den, studuji francouzský jazyk na Ostravské univerzitě v Ostravě, mám zkušenosti s výukou studentů na jazykové úrovni výuky SŠ.

Cena v KČ: 150,Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Vyuka Anglictiny / Ostrava

Soukromá, profesionální výuka ANGLIČTINY v centru Ostravy. Jedinečné konverzační hodiny - 17 let v USA. Učím začátečníky – pokročilé, business English, připravím na FCE, CAE …Než půjdete jinde - přiďte se podívat k nám jak se učí English.Cena od 130Kc/hodRichard / Tel: 608-418-880, Mail: mayflower-ostrava@seznam.cz

Ostrava

Inzerát již není platný.

 

Jazykové učebnice z Anglie i ČR - FCE, CAE...

Nabízím k prodeji následující učebnice:Cambridge Certificate in Advanced EnglishCambridge First Certificate in EnglishChallenge Intermediate Students BookFirst Certificate ExpertNew First Certificate Gold – coursebook + exam maximiser+CDNew Ways to Spoken English – kniha+2MCThe New Cambridge English CourseUpper Intermediate MattersMimo jiné nabízím i od června douč...

Ostrava

Inzerát již není platný.