Doučování nabídka

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Doučování nabídka sponzorované inzeráty

Doučování nabídka doporučujeme

Doučování nabídka výpis inzerátů

Výuka ruštiny s rodilým mluvčím. Překlady, tlumočení.

Výuka RUŠTINY s rodilým mluvčím. Pro veřejnost a firmy, individuální a skupinová, různé úrovně jazykových znalostí, efektivní kombinace teorie a praxe, tematické zaměření konverzačních hodin dle požadavku zákazníka.

Jihomoravský kraj

 

Zachování vlastnictví majetku

Zachování vlastnictví majetkuPro okamžité splacení závazků, zastavení možných aukcí - k ukončení sukcese a zaplacení zabavení - k zastavení nedobrovolného prodeje již nařízeného - s možností výběru společnosti s krizovým programem - s možností d nákup zboží.Pomůžeme vám udržet si nemovitost díky naší velmi výhodné půjčce.Kontaktujte nás pro více ...

Cena v KČ: 100,Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Příručka gramatiky ČJ v ruštině

Foto inzerátu Příručka gramatiky ČJ v ruštině

Tato příručka má 55 stránek a je určena pro rusky mluvicí zájemce o studium českého jazyka (začátečníky a mírně pokročilé) a je výtečným pomocníkem při studiu. Je napsána v češtině a ruštině a velmi srozumitelně vysvětluje základy české gramatiky, pravopisu apod.

Cena v KČ: 250,Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Doučování - NJ

Nabízím doučování Německého jazyka, již 10 let praxe v daném oboru, pedagogické vzdělání a zkušenosti s učením 15 let. Zkušenost s SŠ,VŠ, dospělé a ve firmách, sportovci.

Cena v KČ: 250,Praha

Inzerát již není platný.

 

Doučování Německého jazyka

Nabízím doučování Německého jazyka - mám 10 let praxi pedagogickou, zároveň zkušenost s doučováním a vedením dospělých, studentů SŠ, VŠ, i ZŠ, zároveň i přípravě do SRN.Doučování v podvečerních hodinách.Cena 250 Kč/45 min.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Nabízím doučování Německého jazyka

Nabízím doučování Německého jazyka u lektora v podvečerních hodinách. Cena za 45 min 250 Kč. Zkušenost 10 let pedagogická praxe. Zkušenost s lektorováním u dospělých, studentů SŠ,VŠ, a sportovců.

Praha

Inzerát již není platný.

 

Doučování na reparát

Foto inzerátu Doučování na reparát

Nabízíme rychlé nalezení klasického soukromého doučování v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Liberci, ČB, HK a Pardubicích. Máme k dispozici stovky kvalitních lektorů na nejrůznější předměty. Doučujeme na reparáty, k opravné maturitě, ale i soustavně během roku, a to děti i dospělé.

Cena v KČ: 150,Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Doučování na míru - Praha, Brno, Olomouc, Ostrava

Škola Populo je jediná škola v ČR, která nabízí komplexní doučování všech předmětů základních a středních škol na profesionální úrovni. Nepodceňujte přípravu a navštivte nás ještě dnes! Zavolejte nám na telefon ☎ 777 05 02 05 ☎, nebo nám napište na info@skolapopulo.cz a budete mile překvapeni.

Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Doučování z matematiky

Nabízím doučování z matematiky. Zlomky, kritéria dělitelnosti, prvočísla, prvočíslný rozklad, krácení zlomků, porovnávání zlomků, trojčlenka, procenta, převody jednotek, druhá mocnina, řešení rovnic s jednou neznámou a mnoho dalšího.

Cena v KČ: 150,Praha

Inzerát již není platný.

 

Doučování ruštiny pro všechny

Jste úplný začátečník, potřebujete ruštinu do školy či práce nebo si jen chcete zlepšit svůj úroveň ruštiny? Jsem rodilou mluvčí a ráda Vám v tom pomohu. V ruštině jsem studovala a následně jsem mnoho let pracovala v ruských školách, takže s jazykem mám mnoholeté zkušenosti.

Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →