Manipulační technika vysokozdvižné vozíky

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Manipulační technika vysokozdvižné vozíky sponzorované inzeráty

Manipulační technika vysokozdvižné vozíky doporučujeme

Manipulační technika vysokozdvižné vozíky výpis inzerátů

Ruční vysokozdvižný vozík MF10/12

Nabízím k prodeji ruční vysokozdvižný paletový vozík, který má výšku zdvihu 1200 mm a nosnost 1000 kg. Vozík má standardní délku nosných vidlic 1150 mm, což je určeno k manipulaci s euro paletami. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Celá Česká republika

 

Krátký paletový vozík M900

Prodám speciální krátký paletový vozík, jehož nosné vidlice jsou 900 mm dlouhé. Nosnost vozíku je 2500 kg. Kolečka má tento vozík kompletně polyuretanová - pod vidlicemi v tandemu pro lepší najetí na různé překážky v provozu. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Celá Česká republika

 

Paletový vozík M25

Nabízím k prodeji standardní paletový vozík, který má nosnost 2500 kg a délku nosných vidlic 1150 mm. Vozík je osazen polyuretanovými kolečky, která jsou pod vidlicemi v tandemovém provedení. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Celá Česká republika

 

Ruční vysokozdvižný paletový vozík

Nabízím k prodeji ruční vysokozdvižný vozík, který má nosnost 1000 kg a výšku zdvihu 1600 mm. Vozík má vidlice dlouhé 1150 mm a vnější rozteč 550 mm. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Celá Česká republika

Inzerát již není platný.

 

Paletový vozík

Prodám paletový vozík, který má nosnost 2500 kg a standardní délku vidlic 1150 mm. Vozík je osaze polyuretanovými kolečky, která jsou pod vidlicemi v tandemovém provedení. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Pardubický kraj

Inzerát již není platný.

 

Paletový vozík

Prodám nový paletovací vozík M25. Nosnost vozíku je 2500 kg. Délka vidlic standardní 1150 mm. Kolečka má tento paletový vozík kompletně polyuretanová - pod vidlicemi v tandemovém provedení. Vozík je nový se zárukou dva roky. Cenu a více informací rád poskytnu telefonicky, nebo emailem.

Pardubický kraj

Inzerát již není platný.

 

VZV Toyota BT DT 30

rok výroby:2005 počet MTH: 12534 hmotnost: 4360 kg nosnost: 3000 kg zdvih: 3300 mm-DUPLEX stavební výška: 2 m pohon : diesel výbava: boční posuv vidlí přední kola vzdušnicová polokabina cena 159.000,- Kč + dph

Královéhradecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Profesionální paletový vozík PM25

Nabízím na prodej zcela nový paletový vozík, který je v tak zvaném profi provedení - rám paletového vozíku je velmi kvalitně zpracován a nevyznačuje se žádnými provozními vůlemi na čepech a všech hybných komponentech. Nosnost tohoto paleťáku je 2500 kg. Délka vidlic 1130 mm s vnější roztečí 540 mm je standard určený k manipulaci s paletami a to jak na délku, tak ta...

Cena v KČ: 6 590,Ústí nad Orlicí

Inzerát již není platný.

 

Rudl

Prodám nový rudl s typovým označením RBT400. Nosnost tohoto rudlu je 400 kg. Konstrukce je velmi mohutná a je uzpůsobena pro manipulaci s velkými břemeny, jako jsou například ledničky, pračky a další. Kola rudlu mají průměr 300 mm a jsou bezdušová - vysoce odolná pneumatika. V naší nabídce naleznete také další rudly, které prezentujeme na našich internetových stránk...

Cena v KČ: 2 030,Ústí nad Orlicí

Inzerát již není platný.

 

Ruční vysokozdvižný vozík MF10/16

Nabízím k prodeji velmi kvalitní ruční vysokozdvižný paletový vozík, který má maximání výšku zdvihu 1600 mm. Nosnost tohoto stroje je 1000 kg. Nosné vidlice mají délku 1150 mm a vnější rozteč 550 mm. Kolečka pod vidlicemi jsou singlová z nylonového materiálu. Řídící kolečka jsou vybavena provozní brzdou a jsou také nylonová. Zdvih je zajištěn nožním pedálem, ...

Cena v KČ: 14 500,Ústí nad Orlicí

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →