Most Inzerce služeb

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Most Inzerce služeb sponzorované inzeráty

Most Inzerce služeb doporučujeme

Most Inzerce služeb výpis inzerátů

JH stěhování Most, Litvínov

Foto inzerátu JH stěhování Most, Litvínov

Provádíme stěhování bytů, domů a kanceláří skříňovou dodávkou včetně vyklízení a odvozu k likvidaci. Dále nabízíme pronájem auta s řidičem a dopravu kusového zboží. Také odbornou montáž námi dovezeného nábytku a to vše za ceny dle rozsahu požadovaných služeb. Oblasti Most, Litvínov a okolí do 30 km je vše hodinová sazba, nepočítáme žádné ujeté km a p...

Cena v KČ: 350,Most

Inzerát již není platný.

 

Osobní bankrot

Foto inzerátu Osobní bankrot

Netrapte se dopisy od exekutorů a nebojte se telefonátu z bank. To všechno se může změnit v jediný okamžik, a to tehdy, když se rozhodnete využít osobní bankrot. Zastavíme tam exekuce a vymáhání a hlavně neplatíte oddlužovacím agenturám měsíční poplatky. Zavolejte nebo napište ještě dnes.

Most

Inzerát již není platný.

 

Jste zadlužení - Volejte

Máte spoustu dluhů,hrozí vám exekuce a vy nevíte co s tím?Máme pro vás snadné řešení.Najměte si správce dluhů na www.vkfinance.cz a vyplňte si žádost on-line.Po jejím doručení se Vám ozvem.

Most

Inzerát již není platný.

 

Uklidové služby

Nabízím Vám mití oken je možno úklid celeho bytu.Velmi levně.Od 200-800kč.Nebojte se zavolat.Pouze pro Most

Cena v KČ: 200,Most

Inzerát již není platný.

 

Úklidové služby

Nabízím slušným lidem z Mostu úklidové služby v domácnosti,či v kancelářích.Jsem slušná,čistotná,pracovitá a zaměstnaná 40letá žena,která by si ráda přivydělala.Pracuji pouze na ranní směny,odpoledne mám volná.Udělám maximum pro oboustrannou spokojenost.Za případné nabídky předem děkuji.

Most

Inzerát již není platný.