Ratanove kreslo PAPASAN

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Co je papasan?
Pohodlné, ručně ohýbané a pletené křeslo z přírodního ratanu, to je papasan. Který se stal celosvětově populární už v sedmdesátých letech minulého století. A jeho obliba stále roste. Dnes tak máte na výběr klasické i moderní otočné papasany různých barev, velikostí a tvarů. Od kulatých až po oválné double papasany.
Ratanové papasany, místo k odpočinku podle vašich představ
Jejich nedílnou součástí je měkké polstrování, které dělá z obyčejného posezení a relaxace u televize… doslova jedinečný zážitek. Polstr na papasan se navíc nejen snadno čistí, ale především jej můžete kdykoliv vyměnit nebo střídat podle toho, jakou máte právě náladu. Je to výhoda také ve chvíli, kdy se rozhodnete malovat nebo pořídit nový nábytek, a když zjistíte, že původní polstrování s ním neladí. Jednoduše koupíte nové, a je to.
Hodí se ratanové papasany i do vašeho bytu…?
Papasany se hodí do každého interiéru a také exteriéru. Do bytu, kanceláře, konferenční místnosti, haly, hotelu, na balkon, zahradní terasu i pod pergolu, všude tam se papasany hodí. A díky tomu, že je lehké, jej můžete také podle potřeby přenášet z místa na místo.
RSCratan.cz - ratanový nábytek pro váš dům
Ještě nemáte papasan, ale toužíte po skvělém křesle k relaxaci po každodenní namáhavé práci? Navštivte a vyberte si papasan na RSCratan.cz – specializovaném e-shopu s ručně vyráběným ratanovým nábytkem všeho druhu, který ještě více rozzáří váš domov, více na RSCratan.cz…

Celá Česká republika