Práce - inzerce práce, pracovní nabídky

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Práce - inzerce práce, pracovní nabídky sponzorované inzeráty

Práce - inzerce práce, pracovní nabídky doporučujeme

Práce - inzerce práce, pracovní nabídky výpis inzerátů

KÖCHE UND SERVICE GESUCHT

Foto inzerátu KÖCHE UND SERVICE GESUCHT

SERVUS GASTROFANS Ahoj fanoušci gastronomie OFFENE STELLEN WINTERSAISON 2017/18 ÖSTERREICH Volná místa zimní sezóna 2017/18 Rakousko TOP KONDITIONEN - START DIREKT MÖGLICH Top podmínky - Nástup možný ihned KOST + LOGIS INKLUSIVE Včetně ubytování a stravy KOCH m/w ca. € 1.600.- - € 2.000.- NETTO / čistého Kuchař SERVICE m/w ca. € 1.400.- - € 1.800 NETTO...

Celá Česká republika

 

Zedník Střední Čechy

Hledám zedníka pro dlouhodobou spolupráci, ideálně živnostníka, možnost brigádně. Mé stavby jsou v Praze a Středních Čechách. Podmínkou auto a ochota dojíždět za prací, dále požaduji pracovitost, znalost materiálů a technologických postupů, týmový přístup, pečlivost a poctivost. Vzdělání a věk není podstatný. Nabízím slušné výdělky dle výkonu, rozmanitou...

Mělník

 

Hledáme kadeřnici

Do salonu BELLEZZA hledáme šikovnou kadeřnici. Nástup možný ihned. O práci u nás není nouze. Tel.: 775970059 Vršovická 103, Vršovice, u zastávky tramvaje Kubánské náměstí.

Praha

 

Přijmeme elektrikáře do Německa

Foto inzerátu Přijmeme elektrikáře do Německa

Přijmeme na práci do Německa na servis stavebních strojů zkušené elektrikáře. Způsobilost pro práci dle vyhl. 50 podmínkou. Hradíme ubytování a cestování. Znalost německého jazyka výhodou. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Cena v KČ: 43 000,Celá Česká republika

 

Přijmeme opraváře strojů a zařízení (bez elektro)

Foto inzerátu Přijmeme opraváře strojů a zařízení (bez elektro)

Hledáme na práci do Německa opraváře zemědělské techniky na servis- skupinu 3 pracovníků. Němčina výhodou. Skupina obdrží auto pro výjezdy. Pokud nebude výjezd práce bude probíhat v areálu firmy. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Cena v KČ: 38 000,Celá Česká republika

 

Přijmeme seřizovače a obsluhu strojů CNC

Foto inzerátu Přijmeme seřizovače a obsluhu strojů CNC

Nabízíme práci v Německu, jsou to pozice na různých strojích, Heidenheim, Mazatrol, 3osé, 5-osé AXA, Heller apod. Němčina podmínkou. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Cena v KČ: 40 000,Celá Česká republika

 

ponuka prace - kontrola vyrobkov

Ponuka práce - Kontrola výrobkov

Cena v KČ: 120,Plzeňský kraj

 

Přijmeme brusiče nástrojů

Foto inzerátu Přijmeme brusiče nástrojů

Přijmeme zkušeného brusiče kovů. Nutná znalost technické dokumentace a broušení na kulato. V případě potřeby hradíme ubytování.

Cena v KČ: 27 000,Olomoucký kraj

 

20000 až 45000 korun na začátek !!

Foto inzerátu 20000 až 45000 korun na začátek !!

Chcete si vydělávat 20000 až 45000 korun měsíčně jenom za to, že se vzděláváte, školíte a zapracováváte? Prosperující česká makléřská společnost PENTIA CONSULTING vám to v těchto dnech - díky novému fixnímu bunusu - umožňuje. Příležitost získat velmi dobře placenou práci, přivýdělek nebo brigádu tak dostávají studenti, podnikatelé, zaměstnanci, nezaměst...

Cena v KČ: 55 555,Celá Česká republika

 

Operátor výroby/Obsluha strojů TOP NABÍDKA!!!

Jedná se o nenáročnou práci - obsluha lisovacího stoje (vkládání a vybíraní dílů do/ze stroje). Požadujeme praxi ve výrobě: montážní linka, obsluha strojů atď. Nabízíme: ubytování, příspěvek na dopravu, možnost přesčasů, navyšování mzdy, zálohy. Valašské Meziříčí. Nástup IHNED!

Zlínský kraj

 
Strana 1  další →