Levné hotelové ubytování České Budějovice.

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Hotel Minor České Budějovice nabízí ubytování za rozumnou přijatelnou cenu, může se pochlubit příjemnou rodinnou atmosférou, dvoupokojovým apartmánem a pěknými komfortně vybavenými pokoji s vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.
Ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám hotel Minor nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů před budovou je možné a bezproblémové.
Ubytování v hotelu Minor České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější, je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné hotely a pensiony.
Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.
V hotelu Minor si můžete aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.
Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech.
Výběrem ubytování v Českých Budějovicích a využitím kvalitních služeb hotelu Minor se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste toto levné ubytovací zařízení navštívili.

Cena v KČ: 490, České Budějovice