Last minute dovolená

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Last minute dovolená Slunečné pobřeží Bulharska. Zavedená CK Vám nabízí Last minute dovolenou v nádherném letovisku s názvem Slunečné pobřeží, v hotelu Central Plaza. Ubytováni budete v apartmánech. Samozřejmě Vám místo dopravy vlastní zajistíme letenku v nejvýhodnější ceně.
Poloha: Apartmány Central Plaza se nacházejí v centrální části letoviska a jsou vzdálené cca 550 m od pláže a cca 250 m od centra. Pláž: Prostorná písečná pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažující do moře se nachází cca 550 m od apartmánového komplexu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek. Vybavení: Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (ve společných prostorách) za poplatek, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti , slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, bar u bazénu, kasino, parkoviště.
Doporučujeme: Apartmány Central Plaza jsou novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí ubytování v apartmánech. Umístění v rušném letovisku plném zábavy je atraktivní pro klienty vyhledávající rušnější noční život a přitom upřednostňují ubytování v klidnější části letoviska.

Cena v KČ: 4 661, Celá Česká republika