Elecro G2

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Unikátní design a robustní konstrukce tepelného výměníku Elecro G2 poskytuje bezkonkurenční plochu pro přenos tepla, a to z něj činí jeden z nejúčinnějších výrobků na našem trhu.
Díky hustě zabalenému trubkovému svazku, v tepelně izolované primární komoře, zajišťuje relativně malý objem komory a velká plocha vnitřního potrubí vynikající účinnost přenosu tepla a minimální ztráty energie, takže G2 je ideální volbou pro všechny aplikace včetně okruhů kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel nebo chladičů.
Model G2 má konstrukci dle nejvyšších specifikací s použitím nejsilnějších a nejtrvanlivějších materiálů. Skříň je vyrobena z nerez oceli BS 316L (EN 1.4432) a je uzavřena pevným tepelným pouzdrem pro lepší izolaci primárního toku vody, což zajišťuje maximální účinnost.
Je navržen tak, aby instalační technik mohl vybrat způsob, jak instalovat primární a sekundární přítok vody, aby se dosáhlo maximálního tepelného zisku. Toho je dosaženo směrováním primárního toku v opačném směru k sekundárnímu toku (bazénové) vody.
Hlavní výhody tepelného výměníku G2:
- bezkonkurenční velikost plochy pro přenos tepla,
- titanový trubkový svazek,
- robustní odolná konstrukce,
- dodáván plně vybaven (2 x 1 samec/samec mosazná primární přípojka, 1 x 1 zpětný ventil, titanová jímka pro čidlo termostatu).
Další informace Vám poskytneme na tel. 724 130 323 nebo na webu http://www.elecro.cz

Cena v KČ: 12 600, Brno