Liberecký kraj Dům Zahrada

Pro informaci o nové nabídce poptávce nebo všech nových inzerátech v kategorii klikněte výše na RSS

Liberecký kraj Dům Zahrada sponzorované inzeráty

Liberecký kraj Dům Zahrada doporučujeme

Liberecký kraj Dům Zahrada výpis inzerátů

Vyměníme vám stará okna

Foto inzerátu Vyměníme vám stará okna

Pokud ještě máte ve svém domě stará okna, uniká vám teplo a tedy i peníze. Uvědomte si, že investice do nových oken se vrátí za několik málo let. Nová okna šetří peníze za energie, zvyšují cenu nemovitosti, zvyšují komfort bydlení, minimalizují jejich údržbu. Kontaktujte nás, zpracujeme vám nezávaznou nabídku.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Výměnou starých oken ušetříte

Foto inzerátu Výměnou starých oken ušetříte

Máte ještě ve svém domě stará okna, kterými uniká drahé teplo? Uvědomte si, že návratnost investice do nových oken se vrátí za několik málo let. Nová okna šetří peníze za energie, zvyšují komfort bydlení, minimalizují údržbu oken a zvyšují cenu nemovitosti. Kontaktujte nás, zpracujeme vám nezávaznou nabídku.

Liberec

Inzerát již není platný.

 

Zateplení dřevostavby

Foto inzerátu Zateplení dřevostavby

Při stavbě nového domu ze dřeva nepodceňujte tepelnou izolaci. Poradíme vám s výběrem kvalitních izolačních materiálů. Samotnou instalaci zateplení svěřte zkušeným profesionálům. Kontaktujte nás. Opravdu víme jak zateplovat.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Spočítáme vám, kolik ušetříte zateplením domu

Foto inzerátu Spočítáme vám, kolik ušetříte zateplením domu

Zateplením starého nezatepleného domu na úroveň domu stavěného dle současných norem ušetříte zhruba 70 % nákladů na vytápění. Kontaktujte nás. Navrhneme nejvhodnější způsob zateplení vašeho domu a spočítáme vám celkové náklady.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Zasklíme vám lodžii

Foto inzerátu Zasklíme vám lodžii

Zasklená lodžie umožní její využívání i za nepříznivých povětrnostních podmínek a zvýší komfort bydlení. Kontaktujte nás. Posoudíme stav vaší lodžie a navrhneme nejvhodnější způsob zasklení a v případě vašeho zájmu provedeme kompletní realizaci.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Xanax, Frontin, Rohypnol

Xanax Sanval, tramal, Hypnogen, oxykotin, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adipex, Koupit xanax Adipex, Oxycotine, tramal, sanval, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentany.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Vyvarujte se chyb při zateplování domu

Foto inzerátu Vyvarujte se chyb při zateplování domu

Zateplení fasády není levná záležitost. Nesnažte se však ušetřit za každou cenu. Nekvalitně a neodborně provedené zateplení přináší v budoucnu spoustu problémů a navýšení nákladů. Před zateplováním domu nás kontaktujte. Poradíme vám, jak by měla realizace zateplení postupovat a čeho se vyvarovat.

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Zateplením podkroví získáte komfortní prostor

Foto inzerátu Zateplením podkroví získáte komfortní prostor

Plánujete zateplit vaše podkroví a využít jej pro bydlení? Díky kvalitní tepelné izolaci střechy se z podkroví stane prostor s komfortní teplotou v horkém létě i v zimních měsících. Moderní izolační materiály a nové technologie nabízí různé způsoby řešení. Kontaktujte naše odborné pracovníky ze společnosti Stav Agency. Doporučíme vám nejvhodnější řešení...

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Zahradní stavby na klíč

Foto inzerátu Zahradní stavby na klíč

Milujete posezení na vaší zahradě? Pokud ano, jsou pro vás zahradní stavby na klíč skutečně výbornou možností. Za jejich pomoci totiž budete moci v zahradě trávit o mnoho více času, než tomu bylo do této doby. A co teprve praktické výhody letní kuchyně na vaší zahradě? Anebo venkovní kuchyně, kterou lze využívat prakticky po celý rok? Že vám tyto věty bereme z ú...

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 

Ohnivzdorné Desky na vložkování kamen i krbů.

Foto inzerátu Ohnivzdorné Desky na vložkování kamen i krbů.

Prodám nové ohnivzdorné odolné V M C - desky do topeništ krbových kamen,nebo i krbových vložek. Síla 20-25-30- mm. Rozměry jakékoliv na míru. Tyto ohnivzdorné desky nahrazují těžký šamot v topeništích a jsou používány u všech předních výrobců krbových kamen, na vložkování topeništ. Desky se také používají jako ochrané clony nad topeništi. Cenu za požadované...

Liberecký kraj

Inzerát již není platný.

 
Strana 1  další →