Byt 3+1 v OV po rekonstrukci, Most, Javorová

Tento inzerát již není platný.

Nabídka

Bytová jednotka v osobním vlastnictví o výměře 71,52 m2, 3+1, se nachází v sedmém nadzemním podlaží (6. patro z 12.) v ulici Javorová 3102, blok 525, v obci Most.
Bytový panelový dům je po kompletní revitalizaci (střecha, zateplení, fasáda, plastová okna, vchody, výtahy, poštovní schránky). Bytový dům je zcela monitorován kamerovým systémem (ze střechy, vchody, výtahy), společné prostory jsou zcela osvíceny (denní světlo nebo bezpečnostní led světlo) a pravidelně udržovány a vstupní dveře do vchodů jsou chráněny bezpečnostními čipy.
Byt je situován na východ i západ, tudíž je velmi slunný, je po kompletní rekonstrukci a v udržovaném stavu (podlahy – plovoucí a dlažba, stropy, koupelna – obklady a vana, wc, kuchyně – moderní leštěná s dorazy a potravinovou skříní). Součástí bytové jednotky je i komora přímo v bytě a sklep, výhodou je nízký fond oprav. Odpad – veřejná kanalizace; voda – dálkový vodovod; plyn – plynovod; elektřina – 230 V; topení – ústřední dálkové – instalovány měřáky spotřeby; telekomunikace – internet, kabelová televize, kabelové rozvody; sklep; výtah; doprava; parkování přímo u domu po obou stranách (východní i západní strana).
Situačně je bytová jednotka koncipována s hezkým výhledem na celý Most i Hněvín (západní strana) a dále pak na park s dětským hřištěm (východní strana). V blízkosti domu (do 300 metrů) se nachází veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost – MHD i dálkové autobusy, bankomat, pošta, lékárna, sportoviště Aquadrom, zábavní a restaurační podniky, obchody (Albert, Kahan, Lidl), školy (Střední odborná škola podnikatelská Most, Mateřská škola, Základní škola).
Kupní cena je 360.000,- Kč. Nabízí se i možnost odkoupení stávajícího vybavení bytu. Při rychlém jednání možná sleva!

Cena v KČ: 360 000, Most