Penzion Minor ubytování České Budějovice

Inzerát přidán 14. 4. 2017

Nabídka

Penzion Minor České Budějovice je určen hostům, kteří hledají kvalitní levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města i výstaviště, pobyt je vhodný pro manželské páry, mladé i seniory a rodiny s dětmi.
Ubytování patří mezi nejlevnější hotely a penziony ve městě České Budějovice pro rodinnou dovolenou, služební cesty i pracovní skupiny.
Školící prostory v ubytování Minor České Budějovice jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, výuku, instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře, pracovní porady či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.
Penzion Minor České Budějovice nabízí bezpečné parkování na uzavřeném parkovišti, které je nepřetržitě monitorováno kamerou se záznamem.
Ubytování České Budějovice Minor disponuje komfortně zařízenými pokoji a dvoupokojovým apartmánem s vlastní koupelnou s WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, minibarem a wi-fi internetovým připojením v celém objektu. V některých pokojích mají hosté k dispozici malou kuchyňskou linku s varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Penzion Minor České Budějovice má rodinnou atmosféru a příjemný ochotný personál. Proto se zde budete cítit velice pohodlně po celou dobu Vaší dovolené. Objekt je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou.
Levné ubytování Vám ve městě České Budějovice zpříjemní vlastní restaurace, kde jsou podávány kvalitní snídaně. Ubytování lze využít v rámci levné dovolené v Českých Budějovicích, jako skvělé výchozí stanoviště pro procházky a výlety do okolí města v oblasti Jižní Čechy.

Cena v KČ: 400, České Budějovice

Fotografie

Fotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátu

Sdílet a označit

Kliknutím odešlete odkaz inzerátu na email známému, nebo na váš Facebook / Twitter účet.

Kontakt

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.