Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Inzerát přidán 14. 4. 2017

Nabídka

Penzion Minor patří mezi levné ubytování ve městě České Budějovice a okolí, nabídne Vám kvalitní chutné snídaně a uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily včetně možnosti parkování dodávek zdarma před budovou.

Řadíme se mezi oblíbené a často navštěvované penziony v Českých Budějovicích s prostornými a pohodlnými pokoji, komfortně vybavenými vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí s rádiem a se satelitním příjmem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu penzionu.

Levný penzion Minor České Budějovice nabízí krátkodobé i dlouhodobé levné ubytování nedaleko centra města a výstaviště.

Krátkodobé ubytování na jednu nebo více nocí je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty, ale i pro firemní dlouhodobé ubytování pracovních skupin a pro všechny, kteří hledají kvalitní levné hotely, penziony nebo ubytovny v Českých Budějovicích a okolí.

Ubytování České Budějovice nedaleko centra města, výstaviště a kolejí VŠTE důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid, všechny pokoje i apartmány jsou nepřetržitě udržovány v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.

Cena v KČ: 890, České Budějovice

Fotografie

Fotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátu

Sdílet a označit

Kliknutím odešlete odkaz inzerátu na email známému, nebo na váš Facebook / Twitter účet.

Kontakt

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.