Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Inzerát přidán 14. 4. 2017

Nabídka

Penzion Minor se nachází v tiché části města České Budějovice nedaleko centra, výstaviště a kolejí vysoké školy VŠTE.

Pokud navštívíte České Budějovice za účelem dovolené, je toto ubytování pro vás skvělým tipem pro příjemný pobyt za nejlepší ceny.

Řadíme se mezi levné penziony ve městě České Budějovice a okolí, nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.

Ubytování v Českých Budějovicích má všechny pokoje i apartmány plně vybaveny vlastním WC i koupelnou, satelitní televizí, minibarem, ledničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou s potřebným nádobím.

Rodinný penzion České Budějovice je vybaven rychlým Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je možné na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Ubytování České Budějovice na jednu noc nebo více nocí denně podává snídaně ve své restauraci od 7.00 do 10.00 hodin, za nejlepší jednotnou cenu a to dle vašeho výběru ze šesti položek snídaňového menu.

Hotely České Budějovice jsou svou polohou ideálním místem pro ubytování, které lze během dovolené využít jako základnu k výletům po okolí, například do Hluboké nad Vltavou, nebo do Českého Krumlova či Třeboně.

Věřte, že naši zaměstnanci učiní vše pro vaše příjemné a levné ubytování v Českých Budějovicích a stanete se tak jedněmi z mnoha spokojených klientů.

Penziony České Budějovice lze kromě rodinné dovolené využít jako krátkodobé i levné dlouhodobé ubytování pro pracovní skupiny a služební cesty.

Nabízíme kvalitní pobyt a ubytovací služby za nejlepší dostupné ceny jako hotel České Budějovice.

Cena v KČ: 890, České Budějovice

Fotografie

Fotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátu

Sdílet a označit

Kliknutím odešlete odkaz inzerátu na email známému, nebo na váš Facebook / Twitter účet.

Kontakt

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.