Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Inzerát přidán 9. 9. 2019

Nabídka

Ubytování České Budějovice, levný penzion je ideální pro dovolenou, seniory, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující a pracovní skupiny, které mají naplánovánu služební pracovní cestu a hledají v Českých Budějovicích kvalitní levné ubytování.

Oblíbenou kategorií pro krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích jsou penziony nebo levné hotely a to pro perfektní ubytovací služby, rodinnou atmosféru, příjemnou a nejlepší cenu.
Levný penzion se nachází nedaleko centra i výstaviště České Budějovice, poblíž firmy Robert Bosch, pivovaru Budvar a vysokoškolské koleje VŠTE.

Využijete levné ubytování v penzionu v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů si vybrat takový, který bude Vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Ubytování v soukromí České Budějovice Vám připraví chutné snídaně a umožní uzavřené parkování i pro dodávková vozidla.

Penzion České Budějovice má prostorný dvoupokojový apartmán a všechny pokoje komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem, rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnkou.

V levném ubytování v Českých Budějovicích se můžete připojit k rychlému Wi-Fi internetu a můžete využít uzavřené a kamerou se záznamem monitorované parkoviště, dodávková vozidla mohou parkovat zdarma před ubytováním.

Ubytování na jednu nebo více nocí ve městě České Budějovice může být o dovolené Vaším výchozím bodem pro výlety do širokého okolí města. Užijete si pohodu a relaxaci v Jižních Čechách, pobyt v krásné přírodě, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.

Cena v KČ: 890, Jihočeský kraj

Fotografie

Fotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátuFotografie inzerátu

Sdílet a označit

Kliknutím odešlete odkaz inzerátu na email známému, nebo na váš Facebook / Twitter účet.

Kontakt

Odpovědet na inzerát

Kontaktní informace

Text odpovědi

AntiSpam

Odpovědí souhlasím s pravidly inzerce.